بهترین ویروس کش برای آیفون کدام نرم افزار است؟

بگذارید در ابتدای کار خیالتان را راحت کنیم. یک گوشی آیفون اصلا ویروس کش نمی خواهد! بنابراین پاسخ به سوال بهترین ویروس کش برای آیفون کدام است، گزینه هیچکدام می باشد!!! تمام برنامه هایی که تحت عنوان ویروس کش برای آیفون تبلیغ می شوند، ویروس کش نیستند، بلکه نرم افزار امنیتی هستند که درواقع اصلا گوشی شما را در برابر ویروس محافظت نمی کنند. در ادامه درباره آنها برایتان خواهیم گفت.

هر نرم افزای که در گوشی خود نصب می کنید، از دروازه های امنیتی اپل عبور کرده اند و از حیث ویروس به طور کامل بررسی شده اند. در ثانی اپ هایی که در آیفون نصب می شوند دسترسی بسیار محدودی دارند. ضمن اینکه همان دسترسی محدود را هم شما خودتان به اپ می دهید و می توانید آن را هم ندهید.

 پاسخ به سوال بهترین ویروس کش برای آیفون کدام است، گزینه هیچکدام می باشد!!!

اپهای امنیتی ای هم که نصب می کنید در همین فضا هستند. آنها حتی نمی دانند که شما چه نرم افزارهایی روی گوشی خود نصب دارید. بنابراین حتی اگر به فرض محال ویروسی هم بخواهد درگوشی شما بیاید، آنها متوجه آن نمی شوند! اگر هم دقت کرده باشید هیچگاه در جایی گفته نمی شود که به اصطلاح ویروس کش ها چه ویروسی را کشف کرده و پاک کرده اند.

ممکن هست که در برخی به روز رسانی ها گوشی های آیفون دچار مشکلاتی بشوند، اما بلافاصله به روز رسانی های بعدی برای رفع آنها ارائه شده اند.

ویروس کش برای آیفون دیجی دکیویروس کش برای آیفون دیجی دکی

ضمنا خود گوشی شما یک روش امنیتی داخلی دارد. find iPhone که پیش از این نیز آن را توضیح دادیم روشی است برای کنترل گوشی تان از راه دور. در مرورگر سافاری گوشی هم در تنظیماتش گزینه ای هست که به سایت ها اجازه خرابکاری در گوشی شما را نمی دهد.

مرتبط: آموزش نحوه کار با FIND IPHONE

اما تمام آنچه تا به اینجا گفتیم تنها به شرطی بود که گوشی شما جیلبریک نشده باشد و همچنین از جایی به غیر اپ استور نرم افزار نصب نکرده باشید! احتمالا برای گوشی جیلبریک شده نیاز به ویروس کش باشد، اما هنوز چنین اپی معرفی نشده. کلا جیلبریک شدن از طرف شرکت اپل بسیار منع می شود و همواره انجام این کار را سخت تر کرده است. بنابراین بعید نیست که اجازه ندهد اپی برای چنین دستگاه هایی در اپ استور وجود داشته باشد!


منبع: تعمیرات موبایل ، دیجی دکی/ 0 نظر / 5 بازدید