پیام صوتی تلگرام را بدون شنیدن دیگران گوش دهید و پاسخ دهید

یکی از ویژگی های تلگرام ارسال و دریافت پیام صوتی است که خوشبختانه هنوز فیلتر نشده و راهی آسان برای چت هست که حتی افراد کم سواد و بی سواد هم می توانند از آن بهره ببرند. پیام صوتی تلگرام بسیار کم حجم بوده و چت با آن مانند استفاده از بیسیم است که یک طرف می باشد و طرفین نمی توانند همزمان صحبت کنند. یا باید شنونده باشند و یا گوینده.

گوش کردن به پیام صوتی تلگرام در اماکن عمومی و بدون هندزفری سخت و ناپسند است

ارسال و دریافت پیام صوتی تلگرام حجم زیادی از اینترنت را هم کم نمی کند و کار چت را راحت تر می کند و حتی از چت نوشتاری هم بهتر هست چرا که همراه خود احساسات و عواطف و لحن هم به همراه دارد. اما مشکلی که دارد این است که گوش کردن به آن ها در اماکن عمومی و بدون هندزفری سخت و ناپسند است. اما نگران نباشید، آن هم راه حل خوبی دارد.

پیام صوتی تلگرام دیجی دکی

کافی است پس از دانلود کردن پیام صوتی تلگرام ، آن را پلی کنید و بلافاصله گوشی خود را همچون زمانی که با کسی مکالمه می کنید کنار گوشتان نگه دارید. بدین ترتیب پیام صوتی فقط از طریق بلندگوی گوشی پخش می شود و فقط خود شما شنونده آن خواهید بود. البته اگر صدای گوشی شما خیلی زیاد باشد ممکن است بغل دستی شما نیز مطالبی را متوجه شود.

***

مرتبط: امکان ارسال پیام تصویری در تلگرام

***

وقتی که پیام صوتی را گوش دادید و تمام شد می توانید پس از آن شروع به صحبت کنید، صدای شما نیز ضبط می شود و بعد از جدا کردن گوشی از گوش خود هم می توانید به آن گوش دهید و هم پاک کنید و هم ارسالش کنید.

درمورد پیام تصویری هم می توانید به همین ترتیب گوش دهید، اما بایستی یک مرتبه فیلم را ببینید و مرتبه دوم صدایش را گوش دهید.

نکته مهم مورد توجه این است که این قابلیت تنها در نسخه اصلی تلگرام وجود دارد و در تنظیماتش به صورت پیش فرض فعال هست، مگر آنکه خودتان آن را غیرفعال کرده باشید.

منبع: تعمیرات موبایل در محل دیجی دکی

/ 0 نظر / 5 بازدید